Zwroty i reklamacje

Gdyby okazało się, że z jakiegoś powodu zakupiony u nas towar nie spełnia Twoich oczekiwań, masz możliwość zwrócenia go lub dokonania reklamacji. W takim przypadku, niezależnie od przyczyny, zachęcamy do kontaktu z nami. Pomożemy Ci wybrać oraz przeprowadzić właściwą procedurę.

 

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie (wzór formularza znajdziesz tutaj) i wyślij je na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Just Trade Piotr Ostafin
ul. Królowej Jadwigi 194 E2
30-212 Kraków

Jakkolwiek nie jest to wymagane, uprościsz nam pracę jeżeli do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołączysz kopię paragonu lub faktury (oryginałem również nie pogardzimy).

Dodatkowe informacje dotyczące zwrotu towaru znajdziesz również w regulaminie sklepu (§6)

 

Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Możesz skorzystać z wzoru formularza, który znajduje się tutaj. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami. Możesz również załączyć kopią paragonu lub faktury zakupu jednakże nie jest to wymagane. Wystarczy, że w jakikolwiek inny sposób wykażesz, że zakupu dokonałeś w naszym sklepie.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:


Just Trade Piotr Ostafin
ul. Królowej Jadwigi 194 E2
30-212 Kraków

Dodatkowe informacje dotyczące reklamacji towaru znajdziesz również w regulaminie sklepu (§7)

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail (sklep@plazaiberica.pl) lub telefonicznie (+48 500 519 351).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl